| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Battery Included | F |
| EAN | 045242617883 |
| Length | 10 |
| Width | 13 |
| Height | 4 |
| MPN | 48-22-8040 |
| Item Length | 13 in |
| Item Height | 9.2 in |
| Item Width | 3.7 in |
| Color | Black |
| Brand | Milwaukee |
| Number of Items | 1 |
| Material | Polypropylene |
| Type | Crate Divider |
| Model | 48-22-8040 |
| Item Weight | 0.7 lb |
| MPN | 48228040 |
Check the listing for details. Milwaukee 48-22-8040 Divider for PACKOUT Crate. Color: Black, Width: 13, Condition: New. Listed at 17.97 USD. Features Organize Your Crate Impact Resistant Body Multi-Function Mounting Holes Constructed to support Compact PACKOUT solutions on top of the Crate Designed to Fit the PACKOUT Crate (48-22-8440) Includes: (1) Divider for PACKOUT Crate Divides PACKOUT Crate In Half Versatile Options for Tool Storage Part of the PACKOUT Modular Storage System What's in The Box Divider for PACKOUT Crate(48-22-8040) Owner's Manual Warranty Limited Lifetime Factory Warranty 30 Day Satisfaction Guaranteed Specifications SKU 2127-20 Brand Milwaukee Length 13 in. Width 3.7 in. Height 9.2 in. Weight 0.7 lbs. why buy from us? secure & hassle-free shopping All items are covered by manufacturer warranty. fast shipping Most orders delivered in 1-3 business days. customer service Call us toll free: 1-800-629-3325 satisfaction guaranteed All our sales are backed by a 30-day satisfaction guarantee.