| EAN | 045242524211 |
|---|---|
| Battery Included | F |
| Length | 16.3 |
| Height | 2.8 |
| Width | 9.5 |
| UPC | 0045242524211 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Tool Organizer/Compartment Box |
| Item Height | 2.5 in |
| Color | Red, Clear |
| Model | 48-22-8436 |
| MPN | 48-22-8436 |
| Features | Stackable |
| Item Length | 16.2 in |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 9.8 in |
| Item Weight | 2.35 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee 48-22-8436 PACKOUT Compact Low-Profile Organizer With Custom Insert. Color: Red, Clear, Width: 9.5, Condition: New. Listed at 58.99 USD. The Milwaukee 48-22-8436 PACKOUT Compact Low-Profile Organizer is a red and clear tool organizer/compartment box with a stackable design. It has a length of 16.3 inches, a width of 9.5 inches, and a height of 2.8 inches. This organizer includes a custom insert that is perfect for sawzall blades or files.