| Manufacturer Warranty | 5 Years |
|---|---|
| MPN | 48-59-1806 |
| Item Width | 10.89" in. |
| Voltage | 18 V |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 6.8" in. |
| Item Height | 7.43" in. |
| Battery Included | No |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Model | 48-59-1806 M18 |
| Item Weight | 7lb |
| Unit Quantity | Pack of 1 |
| Brand | Milwaukee |
| Color | Red |
| Output Voltage | 18 Volts |
Check the listing for details. Milwaukee 48-59-1806 M18 18 Volt Six Pack Sequential Compact Size Charger. Color: Red, Condition: New. Listed at 118.99 USD. Battery System M18. Compact Size.