| width | 2.0 |
|---|---|
| length | 9.0 |
| height | 7.0 |
| weight | 0.8 |
| Part Type | face mask |
| UPC | 0045242606986 |
| Size | Medium |
| Color | Black |
| MPN | 48734235 |
| Material | Polyester |
| Item Length | 6 in |
| Brand | Milwaukee |
| Department | Adults |
| Type | Disposable Face Mask |
| Item Height | 0.25 in |
| Model | 48-73-4235 |
| Application | Face Protection |
| Number of Items | 3 |
| Item Width | 0.25 in |
| Item Weight | 0.2 lb |
Check the listing for details. Milwaukee 48-73-4235 3PK 3-Layer Performance Face Mask S/M. Color: Black, Width: 2.0, Condition: New. Listed at 32.64 USD.