| Manufacturer Part Number | MLCM48 |
|---|---|
| SKU | MLCM48 |
| Style | Box Levels |
| UPC | 0045242481828 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Box Beam Level |
| Item Height | 2 in |
| Color | Red |
| Model | MLCM48 |
| MPN | MLCM48 |
| Features | Portable, Magnetic |
| Material | Aluminum |
| Item Length | 48" |
| Item Width | 2 in |
| Item Weight | 49 |
Check the listing for details. Milwaukee 48 In.redstick Compact Box Level. Color: Red, Condition: New. Listed at 65.97 USD. This produces a shatter-resistant housing with high-contrast visibility for easy reading in virtually all lighting conditions. We understand that when you need a tool, you need it now.