| Item Length | 48 in |
|---|---|
| UPC | 0045242517053 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Standard Level |
| Item Height | 3.26 in |
| Color | Red |
| Item Diameter | 48 |
| Model | Milwaukee MLCON48 |
| MPN | MLCON48 |
| Material | Aluminum |
| Item Width | 1.75 in |
| Item Weight | 4 lb |
Check the listing for details. Milwaukee 48" REDSTICK Concrete Screed Level (MLCON48). Color: Red, Condition: New. Listed at 89.00 USD. Milwaukee 48" REDSTICK Concrete Screed Level (MLCON48).