| Article Type | Visor |
|---|---|
| Color | Clear |
| Manufacturer Part Number | 4932479938 |
| MPN | 4932479938 |
| Item Depth | 10cm |
| Weight | 0.5kg |
| Depth | 10cm |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Full Face |
| Item Height | 50cm |
| Height | 50cm |
| Width | 20cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Width | 20cm |
| Country of Origin | Germany |
| EAN | 4058546377328 |
Check the listing for details. Milwaukee 4932479938 BOLT Clear Full Face Shield Full Universal clear. Color: Clear, Width: 20cm, Condition: New, Made in Germany. Listed at 43.57 USD.