| UPC | 0045242356171 |
|---|---|
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Action | Dual Action |
| Power Source | Corded Electric |
| Color | Multicolor |
| MPN | 6033-21 |
| Item Length | 14.21 in |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Palm Sander |
| Battery Capacity | 1 Ah |
| Item Height | 5.2 in |
| Voltage | 120 V |
| Disc Diameter | 4 in |
| Model | 6033-21 |
| Item Width | 11.38 in |
| Item Weight | 3.5 lb |
| Power | 1100 W |
Check the listing for details. Milwaukee 6033-21 1/4 Sheet Palm Sander. Color: Multicolor, Condition: Open box. Listed at 74.99 USD. Milwaukee 6033-21 1/4 Sheet Palm Sander.