| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Battery Included | N/A |
| Power Source | Corded Electric |
| MPN | 6232-81 |
| Item Length | 21 in. |
| Item Height | 12 in. |
| Cutting Angle | 90° |
| Item Width | 6 in. |
| Brand | Milwaukee |
| Blade Length | 44.88 in |
| Voltage | 120 V |
| Motor Type | Brushed |
| Cutting Depth | 5 in x 5 in |
| Type | Band Saw |
| Model | 6232-81 |
| Item Weight | 14.5 lbs. |
| MPN | 623281 |
Check the listing for details. Milwaukee 6232-20 Deep Cut Portable Variable Speed Band Saw a-x. Condition: Used. Listed at 149.99 USD. *** Please refer to the pictures to view item condition.*** If you have any questions regarding this item, please feel free to message us. The "a-x" in the title is for our store reference only and does not pertain to the item. *** What is shown in the pictures is what is included with the item.*** *** Shipping address can NOT be changed after purchase.*** *** Shipping to domestic USA only, excluding Hawaii and Alaska.*** *** This item is located in our retail store and could be sold at any time.*** Fares Pawn 1432 N Fares Ave. Evansville, IN 47711 1029431-1 JRM