| Number of Items | 1 |
|---|---|
| Head Style | Hex, Square |
| Brand Name | Milwaukee |
| Recommended Uses For Product | Construction, Home Improvement |
| Model Name | Milwaukee Tools - 48-22-2331 |
| UPC | 045242534593 |
| Model Number | Milwaukee Tools - 48-22-2331 |
| Manufacturer | Milwaukee |
| Item Type Name | Milwaukee Tools - 48-22-2331 |
| Included Components | Milwaukee Tools - 48-22-2331 |
| Unit Count | 1.0 Count |
| Customer Reviews | 4.9/5 |
| Item Dimensions | 1.57 x 3.98 x 10 inches |
| Head Size | 3.5 inches |
| Special Feature | All-metal ratchet, Compact design, Magnetic bit retention, Precis |
| Material Type | Metal |
| Country of Origin | United States |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Multi-Bit Driver |
| Number of Pieces | 9 |
| Color | Multicolor |
| Model | Milwaukee 48-22-2331 |
| MPN | 48-22-2331 |
| Features | Ergonomic Grip, Magnetic, Additional Bits, Nut Driver, Cushion Grip |
| Drive Type | Hex |
| Material | Plastic, Metal, Steel |
| Item Length | 9.09" |
| Item Width | 1.42" |
| Item Weight | 0.69 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee 9-in-1 High Torque Drive Ratcheting Multi-bit Driver. Color: Multicolor, Condition: New, Made in United States. Listed at 54.60 USD. 9In1 Ratchet Mult Bit. We're happy to help you.24/7 live chat available.