| Manufacturer Part Number | 48-22-7410 |
|---|---|
| SKU | 48-22-7410 |
| Style | Adjustable Wrenches |
| UPC | 0045242356201 |
| Number of Pieces | 1 |
| Size | 10 in |
| Item Diameter | 10" |
| Color | Silver |
| MPN | 48227410 |
| Material | Metal, Stainless Steel, Steel |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Adjustable Wrench |
| System of Measurement | Metric |
| Item Height | 1 |
| Model | 48-22-7410 |
| Features | Ergonomic Grip, Heavy Duty, Adjustable, Chrome Plated, Chrome Finish |
| Item Weight | 1.18 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee Adjustable Wrench 10Inch. Color: Silver, Condition: New. Listed at 21.97 USD. The Milwaukee ergonomic handle adjustable wrench's handle is ergonomically designed for greater comfort during extended use. A tether-ready handle loop makes for convenient carrying. Market Leader with new products.