| Manufacturer Part Number | 2212-20 |
|---|---|
| SKU | 2212-20 |
| Style | Voltage Detectors |
| UPC | 0045242306046 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Voltage/Continuity Tester |
| Item Height | 1.58 in |
| Color | Red, Black |
| Model | 2212-20 |
| Measuring Technology | Electric |
| MPN | 2212-20 |
| Features | Digital Display, LCD Display, Portable, 360 Tilt Sensor, LED Indicator |
| Material | Aluminum, Plastic |
| Item Length | 5.70 in |
| Item Width | 2.35 in |
| Item Weight | 0.55lbs. |
Check the listing for details. Milwaukee Auto Voltage/continuity Tester Set. Color: Red, Black, Condition: New. Listed at 49.97 USD. It includes on-board storage for its probe to take up less space. On-board probe storage for space efficiency. Family Owned & Operated Since 1948. We may not have all the answers, but we'll do our best to get you an answer.