| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| MPN | 48221521 |
| Item Length | 6.2 in |
| Item Height | 9.6 in |
| Item Width | 0.7 in |
| Blade Material | Stainless Steel |
| Color | Red |
| Brand | Milwaukee |
| Handle Material | Plastic |
| Number of Pieces | 1 |
| Type | Folding Knife |
| Model | 48221521 |
| Item Weight | 0.22 lb |
Check the listing for details. Milwaukee Compact folding knife #48-22-1521. NEW. Color: Red, Condition: New. Listed at 13.99 USD. MILWAUKEECOMPACT FOLDING KNIFE Stainless Steel blade stays sharpLiner LockCompactDurable wire belt clip THANKS FOR LOOKING!!!!!