| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Number of Tools | 3 |
| Power Source | Battery |
| Battery Included | Yes |
| Color | Red |
| Custom Bundle | Yes |
| Item Diameter | 5in |
| Item Length | 10in |
| Model Number | 2691-22 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Drill/Driver |
| Number of Batteries | 3 |
| Motor Type | Brushed |
| Voltage | 18 V |
| Item Height | 9in |
| Manufacturer | Milwaukee |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 4in |
| Item Weight | 15lbs |
Check the listing for details. MILWAUKEE CORDLESS POWER TOOL SET Circular Saw, Sawzall, Drill, Plus, Plus,Plus. Color: Red, Condition: Used. Listed at 200.00 USD. Cordless Tools include: 6 1/2 Circular Saw Sawzall Power Plus Drill Flash Light Battery. It Needs a Jumpstart Battery Charger Milwaukee fastback knife Red carrying bag