| UPC | 0045242571857 |
|---|---|
| Size | Medium |
| Color | Black |
| MPN | 48-22-8481 |
| Material | Metal |
| Item Length | 16.6 in |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Racking System |
| Capacity | 50 lb |
| Item Height | 3.9 in |
| Model | 48-22-8481 |
| Features | Fast Installation |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 21 in |
| Item Weight | 6.4lbs. |
Check the listing for details. Milwaukee Electric Tools 48-22-8481 Milwaukee Tool Packout Racking Shelf. Color: Black, Condition: New. Listed at 86.75 USD. We focus on making purchasing online a pleasant experience. Our sales office is located in beautiful town of Redondo Beach, California, just a few miles South of Los Angeles International Airport. Why are our prices so low?.