| UPC | 0045242571871 |
|---|---|
| Brand | Milwaukee |
| Type | Work Top |
| Item Height | 2.1 in |
| Color | Multicolor |
| Model | Packout |
| MPN | 48228488 |
| Features | Worktop |
| Material | Wood |
| Item Length | 15.3 in |
| Item Width | 23.9 in |
| Item Weight | 5.49 lb |
Check the listing for details. Milwaukee Electric Tools 48-22-8488 Packout Customizable Work Top (48228488). Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 80.95 USD. We focus on making purchasing online a pleasant experience. Our sales office is located in beautiful town of Redondo Beach, California, just a few miles South of Los Angeles International Airport. Why are our prices so low?.