| Color | Red |
|---|---|
| Brand | A1 Tools |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Tool Organiser/Compartment Box |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 10cm |
| Material | Plastic |
| Item Length | 32cm |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 24cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Country of Origin | Australia |
| Colour | Black |
Check the listing for details. Milwaukee M18 Compact Router Insert for PACKOUT Compact Organiser 48-22-8435. Color: Black, Condition: New, Made in Australia. Listed at 42.14 USD. Key Features. Purpose-built for real-world tradie use.