| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Speed | 1800 RPM |
| Power Source | Battery |
| Battery Included | No |
| Color | Red |
| Brand | Milwaukee |
| Chuck Size | 1 1/2 in |
| Type | Drill Bare Tool |
| Item Height | 6.5 in |
| Voltage | 18 V |
| Model | M18 |
| Features | Compact |
| Chuck Type | With |
| Item Weight | 2.5lbs. |
Check the listing for details. Milwaukee M18 drill. Color: Red, Condition: Used. Listed at 50.00 USD. Milwaukee M18 drill.One per purchase. Other tools and batteries available