| Brand | Milwaukee |
|---|---|
| Type | Tool case |
| Battery Included | No |
| Color | Red |
| Item Height | 5 in |
| Voltage | CASE ONLY |
| Model | Milwaukee M18 FUEL 3697-22 |
| MPN | 3697-22 |
| Item Length | 18.75 in |
| Item Width | 11.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Milwaukee M18 FUEL 18V 2-Tool Red Combo Kit 3697-22 CASE ONLY EMPTY. Color: Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 29.99 USD. Milwaukee M18 FUEL 18V 2-Tool Red Combo Kit 3697-22 CASE ONLY EMPTY Great Condition