| UPC | 0045242790869 |
|---|---|
| Power Source | Battery |
| Blade Length | 9 in |
| Item Diameter | 9 in |
| Color | Multicolor |
| MPN | 3015-20 |
| Item Length | 72 in |
| Brand | Milwaukee |
| Type | String Trimmer |
| Item Height | 20 in |
| Voltage | 18 V |
| Model | Milwaukee M18 FUEL 3015-20 |
| Features | Cordless |
| Item Width | 25.5 in |
| Item Weight | 11.2 lb |
Check the listing for details. Milwaukee M18 FUEL 3015-20 Brush Cutter - Bare Tool. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 394.99 USD.