| Brand | Milwaukee |
|---|---|
| Type | Work Lights |
| Lumens | 2000 lm |
| Color | Red |
| Voltage | 12v |
| Item Height | 6 m |
| Item Length | 8-3/4 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Weight | More Than 5 kg |
Check the listing for details. Milwaukee M18 Rover Flood Light & Packout Mounting Plate / Hook Combo. Color: Red, Condition: Used, Made in United States. Listed at 74.99 USD. Sold as is. everything you see in the pictures is what is included in this lot. we of course will get them out as fast as we can. we will help resolve whatever issue you are having. we try very hard to provide good communication and always strive for everyone to have a positive experiences!