| Colour | Black |
|---|---|
| Brand | A1 Tools |
| Type | Tool Organiser/Compartment Box |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 24cm |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 10cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Country of Origin | Australia |
Check the listing for details. Milwaukee Packout M12/M18 Battery & Charger Insert. Color: Black, Condition: New, Made in Australia. Listed at 33.07 USD. • 8 ×M12 Batteries, including - M12 REDLITHIUM 3.0 Compact (48-11-2430). - M12 REDLITHIUM HIGH OUTPUT CP2.5 (48-11-2425). - M12 REDLITHIUM CP2.0 (48-11-2420). - M12 REDLITHIUM CP1.5 (48-11-2401). ✅ Milwaukee M12 Battery Range (CP/REDLITHIUM/High Output).