| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Tool Organizer/Compartment Box |
| Unit Type | Unit |
| Color | Red |
| Item Height | 4.6in |
| Model | PACKOUT Organizer |
| MPN | 48-22-8430 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 15.2in |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 19.7in |
| Item Weight | 6.32 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee PACKOUT Organizer 48-22-8430. Color: Red, Condition: New. Listed at 82.00 USD. Milwaukee PACKOUT Organizer 48-22-8430 Key FeaturesIP65 Rated Weather SealNo-Travel Bins Seal Prevent Small Part Migration Between BinsClear Top For Easy Identification Of ContentsIntegrated Center Slot For Long Bits and BladesIntegrated screw slots on the back of the bins allow them to be mounted to the wallHeavy Duty LatchesReinforced Hinge Includes 8 small and 2 large binsExterior Dimensions - 19.7" W x 15.2" D x 4.6" HInterior Dimensions - 18.0" W x 12.0" D x 3.9" HModular Connectivity with ALL PACKOUT™ Components