| UPC | 0045242318827 |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Battery Technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Power Source | Cordless |
| Blade Length | 11in. |
| Color | Red |
| MPN | 252020 |
| Item Length | 2.11 in |
| Brand | Milwaukee |
| Cutting Depth | 5/8" |
| Type | Reciprocating Saw |
| Item Height | 5.42 in |
| Motor Type | Brushless |
| Voltage | 12 V |
| Model | 2520-20 |
| Item Width | 10.65 in |
| Item Weight | 3.2 lbs |
Check the listing for details. MILWAUKEE'S 2520-20 M12 Fuel Hackzall Reciprocating Saw. Color: Red, Condition: Open box. Listed at 130.00 USD. This is a new tool that has been professionally dyed black. It does not rub off or scratch off like paint it is permanent.