| Country of Origin | CN |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| California Prop 65 Warning | N |
| Weight | 0.1700 |
| Length | 9.000 |
| Width | 3.000 |
| Depth | 3.000 |
| Battery Included | No |
| UPC | 0045242334056 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Voltage/Continuity Tester |
| Item Height | 0.91 in |
| Color | Red, Black |
| Model | Milwaukee 2203-20 |
| Measuring Technology | Electric |
| MPN | 220320 |
| Features | LED Indicator |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.92 in |
| Item Width | 0.68 in |
| Item Weight | 15 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee Tool 2203-20 10-1000? Dual Range Voltage Detector. Color: Red, Black, Width: 3.000, Condition: New, Made in CN. Listed at 29.97 USD. MILWAUKEE TOOL 2203-20 10-1000?. MILWAUKEE TOOL. Light Industrial. & Recepticles. Electrical Outlets. and Enclosures. Electrical Boxes. General Purpose.