| Country/Region of Manufacture | VN |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Custom Bundle | No |
| Bundle Description | No |
| Weight | 0.7800 |
| Length | 10.600 |
| Width | 2.900 |
| Depth | 2.900 |
| Battery Included | No |
| UPC | 045242579266 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Laser Track Clip |
| Item Height | 10.0 in |
| Color | Black |
| Model | Milwaukee 48-35-1313 |
| Measuring Technology | Laser |
| MPN | 48-35-1313 |
| Features | Magnetic |
| Material | Nylon |
| Item Length | 2.4 in |
| Item Width | 2.6 in |
| Item Weight | 0.8 lb |
Check the listing for details. Milwaukee Tool 48-35-1313 Laser Track Clip. Color: Black, Width: 2.900, Condition: New. Listed at 26.29 USD. MILWAUKEE TOOL. & Recepticles. Electrical Outlets. Light Industrial. and Enclosures. Electrical Boxes. General Purpose. & Industrial.