| Unit Type | Unit |
|---|---|
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | Taiwan |
| UPC | 0045242334056 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Voltage/Continuity Tester |
| Item Height | 0.91 in |
| Color | Red, Black |
| Model | Milwaukee 2203-20 |
| Measuring Technology | Electric |
| MPN | 220320 |
| Features | LED Indicator |
| Material | Plastic |
| Item Length | 5.92 in |
| Item Width | 0.68 in |
| Item Weight | 15 lbs |
Check the listing for details. Milwaukee Tool Dual Range Voltage Detector with LED 2203-20 10-1000V New. Color: Red, Black, Condition: Open box, Made in Taiwan. Listed at 35.96 USD. Made in Taiwan, this high-quality detector is a must-have for anyone working with electricity. This is a new open item see pictures.