| Custom Bundle | No |
|---|---|
| MPN | MLBXCM78 |
| Item Length | 78 in |
| Depth | 7.300 |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| Item Height | 4.5 in |
| Features | Magnetic |
| Width | 7.300 |
| Item Width | 3.5 in |
| Battery Included | No |
| Bundle Description | No |
| Color | Red |
| Material | Aluminum |
| Weight | 20.1700 |
| California Prop 65 Warning | N |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Magnetic Level Master Set |
| Model | Milwaukee Master Set |
| Item Weight | 14.3 lbs |
| Country of Origin | VN |
Check the listing for details. Milwaukee Tool Mlbxcm78 Milwaukee Master Set - Magnetic NEW. Color: Red, Width: 7.300, Condition: New, Made in VN. Listed at 379.97 USD. This Milwaukee Master Set is a versatile tool. It includes a 78 in. box level, 48 in. box level, 24 in. box level and a block torpedo. Milwaukee MPU112-960 1.5" 9 Gauge Hot Dipped Galvanized Staples - 960 PC New.