| Features | Redstick Expandable Level 6.5Ft - 12Ft |
|---|---|
| Country of Origin | VN |
| Manufacturer Warranty | 1 year |
| California Prop 65 Warning | N |
| Weight | 13.2300 |
| Length | 82.000 |
| Width | 5.000 |
| Depth | 5.000 |
| Battery Included | No |
| UPC | 0045242505838 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Standard Level |
| Tape Length | 12 ft |
| Item Height | 4.25 in |
| Color | Red |
| Model | Milwaukee MLXP712 |
| MPN | MLXP712 |
| Material | Aluminum, Plastic, Metal |
| Item Length | 78, 78 in |
| Item Width | 1.34 in |
| Item Weight | 13.07 lb |
Check the listing for details. Milwaukee Tool Mlxp712 6.5' - 12' Redstick Expandable Level. Color: Red, Width: 5.000, Condition: New, Made in VN. Listed at 308.89 USD. Redstick Expandable Level 6.5Ft - 12Ft. MILWAUKEE TOOL. & Recepticles. Electrical Outlets. Light Industrial. and Enclosures. Electrical Boxes. General Purpose.