| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Battery Included | No |
| Power | 8AMP |
| Number of Items in Set | 1 |
| Power Source | Corded Electric |
| MPN | 0240-20 |
| Item Length | 4 in |
| Item Height | 10.25 in |
| Item Width | 4 in |
| Color | Red |
| Brand | Milwaukee |
| Chuck Size | 3/8 in |
| Voltage | 120 V |
| Features | Compact |
| Speed | 2800 RPM |
| Type | Drill/Driver |
| Model | 0240-20 |
| Chuck Type | Keyless |
| Item Weight | 4.25 lbs. |
Check the listing for details. MILWAUKEE TOOLS 0240-20 (TPS032552). Color: Red, Condition: Used. Listed at 38.99 USD. THE PAWNSHOP MILWAUKEE TOOLS 0240-20 Description: CORDED DRILL: MILWAUKEE TOOLS MODEL 0240-20 1909 00173, CHUCK SIZE: 3/8" CHUCK Details Condition Rating85% - Good - An item that is fully operational and functions as intended. The item may show some signs of wear. It may or may not include the original box. Additional Details for eCommerceN/A Cords, Cables, and Attachments100% - Complete – Includes all cords, cables, connectors, and attachments as included by factory Power8AMP Chuck Size3/8" CHUCK Notes: Tested. Shipping Your item will be shipped within 1-3 business day(s). After shipping your items will be delivered within 1-10 business days. About Us Located in beautiful down town Fergus Falls Minnesota, The Pawnshop is small store with a big variety. Sure to have something for everyone. We take pride in selling our customers what they want at an unbeatable prices. We're also here to answer and help with all your pawn loan questions. Hope to see you soon. Things I Buy: Electronics, Jewelry, Sporting, Gaming, Musical Equipment Bravo Omni-Commerce solutions offers Brick & Mortar stores the only fully integrated eBay API that seamlessly & effortlessly combines the in-store Point-of-Sale to all eBay commerce selling activities.