| Brand | Milwaukee |
|---|---|
| Chuck Size | 3/8 in |
| Speed | 0 - 1700 rpm |
| Type | Drill/Driver |
| Power Source | Corded Electric |
| Battery Included | No |
| Voltage | 120 V |
| Color | Red |
| Model | KEYLESS CHUCK DRILL 0231-1 |
| MPN | 0231-1 |
| Chuck Type | Keyless |
| Country of Origin | United States |
| UPC | NA |
Check the listing for details. MILWAUKEE TOOLS 3/8" ELECTRIC DRILL, KEYLESS CHUCK CAT, No. 0231-1. Color: Red, Condition: Used, Made in United States. Listed at 39.99 USD. 3/8" ELECTRIC DRILL KEYLESS CHUCK. GOOD USED WORKING CONDITION! 0-1,700 RPM.