| Battery Included | No |
|---|---|
| UPC | 0045242151677 |
| Number of Items in Set | 2 |
| Brand | Milwaukee |
| Type | Reciprocating Saw |
| Power Source | Corded Electric |
| Color | Red |
| Voltage | 120 V |
| Motor Type | Brushed |
| Model | 6538-21 |
| MPN | 6538-21, 653821 |
| Item Length | 18-3/4 in |
| Item Weight | 9.8 lbs |
Check the listing for details. MILWAUKEE TOOLS 6538-21 (P25019732). Color: Red, Condition: Used. Listed at 139.99 USD. MILWAUKEE TOOLS 6538-21. RECIPROCATING SAW: MILWAUKEE TOOLS MODEL 6538-21, CORDED ELECTRIC, ELECTRIC. It may or may not include the original box.