| Title | Mimiconz Minis: Donald Trump/Figures |
|---|---|
| Release Date | 09/01/2025 |
| Item Height | 50mm |
| Item Width | 30mm |
| Item Weight | 40g |
| Age Level | 3 years and up |
| Brand | Mimiconz |
| Color | Multicolor |
| Item Length | 30mm |
| Material | Plastic, Polyvinyl Chloride |
| Type | Miniatures |
| MPN | 406082 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5056122525056 |
Check the listing for details. Mimiconz Minis: Donald Trump/Figures. Color: Multicolor, Condition: New, Made in UK. Listed at 15.85 USD. Incredibly detailed and instantly recognisable, this palm-sized collectable is a must-have for collectors and fans alike! Donald Trump is back—and now he fits in your pocket! Item Width: 30mm. Item Height: 50mm.