| Country of Origin | China |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Antique | No |
| Number of Compartments | 1 |
| Shape | Square |
| Size | Large |
| MPN | 1 |
| Item Length | 23cm |
| Colour | Multicoloured |
| Vintage | No |
| Department | Adult, Boys, Girls, Teens, Unisex Baby & Toddler, Unisex Kids |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Item Height | 25cm |
| Number in Pack | 1 |
| Style | Modern |
| Features | Easy Clean, Expandable, Reusable, With Handle, With Lid |
| Item Width | 7cm |
| Handmade | No |
| Pattern | Solid |
| Lid Type | Zipped Lid |
| Character | Creeper |
| Franchise | Minecraft |
| Brand | Minecraft |
| Type | Lunch Box |
| Theme | Video Games |
| Time Period Manufactured | 2020-Now |
Check the listing for details. ~ Minecraft Lunch Box ~ Adventure Club Lunchbag ~. Color: Multicoloured, Condition: New, Made in China. Listed at 39.82 USD. This Item is New.