| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Movie | Minecraft |
| Number of Compartments | 32 |
| Character | Minecraft |
| Color | Gray |
| Year Manufactured | 2014 |
| Material | Plastic |
| Age Level | 6+ |
| Item Length | 6 in |
| Franchise | Minecraft |
| TV Show | Minecraft |
| Vintage | No |
| Brand | Mattel |
| Compatible Thickness | Unknown |
| Type | Storage Case |
| Display Stand Type | Storage Box |
| Capacity | 32 |
| Item Height | 6 in |
| Features | Stoarge/Playset |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Compatible Size | Minifigures |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. Minecraft Mini Figure Collector Case Stone Cube Playset Storage & Display Box.. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 19.99 USD. Minecraft Mini Figure Collector Case Stone Cube Playset Storage & Display Box. Storage case/ play set for Minecraft Mini-figures. Holds approximately 32 mini-figures. Has some scratches on clear sides. Please see pictures for overall condition. Smoke free environment. Thank you for looking!