| Ice Maker Location | Above Refrigerator |
|---|---|
| Open Door Width | Less Than 20 in |
| Installation | Freestanding |
| Door Style | Single Door |
| EC Range | A+++ - E |
| Color | Green |
| Manufacturer Part Number | 18732 |
| Item Depth | Less Than 10 in |
| Brand | Minecraft |
| Energy Consumption per Year | Less than 200 kWh |
| Number of Shelves | 6 |
| Type | Table Top/Mini Fridge |
| Assembled Product Weight | 4.4 ib |
| Energy Star | 3 Stars |
| Capacity | 1-5 ft³ |
| Item Height | See Photos |
| Model | See Photos |
| Number of Doors | 1 |
| Features | LED Lighting |
| Smart Home Protocol | Powerline/UPB |
| Number of Freezer Compartments | 1 |
| Power | Less than 200 W |
| Item Width | See Photos |
Check the listing for details. Minecraft Mini Fridge ~6 Can Refrigerator. Color: Green, Condition: New. Listed at 34.99 USD. Minecraft Mini Fridge ~6 Can Refrigerator. Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.