| Actual Color | Red |
|---|---|
| Size | Small |
| Color | Red |
| Material | Steel |
| Brand | Unbranded |
| Type | Tool Box |
| Number of Drawers | 2 |
| Unit Type | lb |
| Capacity | 10 lb |
| Item Height | 5.9 in |
| Features | Non-Slip Base |
| Number of Items | 1 |
| Finish | Matte |
| Item Width | 10.8 in |
| Item Weight | 5.1 lb |
Check the listing for details. Mini 10 Inch Steel Tool Box W/ 2 Drawers Portable Storage & Organization New. Color: Red, Condition: New. Listed at 29.22 USD. Utensil Organizer W/ No Slip Grip Gray For Kitchen Drawer Storage. Smart Design Premium Expandable Cabinet Storage Shelf Rack White. Compact yet durable, this space-saving toolbox is made from all-steel construction with a bold red powder-coated finish.