| Style | Mini 4K Camera Drone Combo (62-min) |
|---|---|
| Effective Still Resolution | 12 MP |
| Skill Level | Beginner |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Color | Gray |
| Age Range (Description) | Adult |
| Connectivity Technology | Bluetooth, Wi-Fi |
| Model Name | Mini 4K |
| Special Feature | function(f) {var _np=(window.P._namespace("DetailPageProductOverv |
| Included Components | function(f) {var _np=(window.P._namespace("DetailPageProductOverv |
| UPC | 744759046291 |
Check the listing for details. Mini 4K Camera Drone Combo, Drone with 4K UHD Camera for Adults, under 249 G, 3-. Color: Gray, Condition: New. Listed at 700.99 USD. DJI Mini 4K is an incredible way to capture your aerial world in 4K. Weighing less than 249 grams, no test is required in most countries regions. 38kph (Level 5) Wind Resistant - This drone for adults has a stable flight even in Level 5 winds.