| Marca | Uxcell |
|---|---|
| Main Color | Black |
| Product Name | Toggle Switch Cover |
| Overall Size | 13 x 15mm / 0.5"" x 0.6"(Max.D*H) |
| Net Weight | 4g |
| Country of Manufacture | CHINA |
| Package Content | 2pcs x Toggle Switch Cover |
| For Knob Length | 10mm/ 0.4" |
| Female Thread Dia | M6 |
| Material | Rubber & Plastic & Metal |
| California Prop 65 Warning | Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov - |
| EAN | 712662371069 |
Check the listing for details. Mini 5mm Thread Switch Lever Waterproof Rubber Lid Black Start 2x. Condition: New. Listed at 6.79 USD. Descrizione:Questi coperchi sono progettati per il tuo interruttore a levetta.Si adatta mini o piccoli interruttori a levetta.il tappo in gomma solo, l'interruttore non è incluso.