| Origin | Mainland China |
|---|---|
| Appearance size | 41*22*20cm |
| Brand | Unbranded |
| Appearance material | matte material |
| Running speed | 8m/min |
| Rated Input Power | 120W |
| Bubble Size | 200x100mm,200x150mm |
| Model Number | HT |
| Weight | 6KG |
| Certification | CE |
Check the listing for details. Mini Almighty Buffer Air Cushion Machine Packaging Wrap Maker Machine. Condition: New. Listed at 1250.00 USD.