| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Digital Mixer |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Mounting Type | Tabletop |
| Assembly Required | No |
| Power Source | Corded |
| Screen Type | LED |
| Phantom Power | 48V |
| Number of Channels | 4 |
| Audio Resolution | 24-bit/48KHz |
| External Switching Power Adapter | DC5V/2A |
| Condenser Microphone | 3.5mm/0.14in (3V) Input Port |
| Product Size | 17*19.5*5cm/6.69*7.68*1.97 in |
Check the listing for details. Mini Audio Mixer Bluetooth USB DJ Console 4 Channel Karaoke Live Studio 24 DSP. Color: Black, Condition: New. Listed at 46.75 USD. Specification Color: Black Material: ABS Mounting Type: Tabletop Assembly Required: No Power Source: Corded Screen Type: LED Phantom Power: 48V Number of Channels: 4 Audio Resolution: 24-bit/48KHz External Switching Power Adapter: DC5V/2A Condenser Microphone: 3.5mm/0.14in (3V) Input Port Product Size: 17*19.5*5cm/6.69*7.68*1.97 in Package Size: 22*7*25cm/8.66*2.76*9.84in Gross Weight: 0.74kg/1.63lbs Net Weight: 0.7kg/1.54lbs.