| Input Type | Color |
|---|---|
| Print Accuracy | 600DPI |
| Color Depth | 24 Bit |
| Memory | 64 MB |
| Output Type | Color |
| Print Speed | 15m/min |
| Brand | Shicai |
| Ink Cartridge Capacity | 42ml |
| Type | inkjet printer |
| Print Height | 2-12.7mm |
| Technology | Inkjet |
| Maximum Resolution | 600 x 600 DPI |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Output | 24V--- 2.5A |
| Count Number | 1-15 Digits |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Portable |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Mini automatic online inkjet printer prints batch barcodes on packaging. Condition: New, Made in China. Listed at 450.00 USD.