| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Country/Region of Manufacture | China |
| Battery Included | Yes |
| Charging Time | 1 hour |
| Battery Voltage | 10.8VF/4.2V |
| Motor material | high temperature copper core wire |
| Color | Black |
| Colour | Black |
| Weight | 171g |
| Voltage | 4.2V |
| Type | Electric Screwdriver Drill Bits Set |
Check the listing for details. Mini Rechargeable Cordless USB Electric Screwdriver Drill Bits Kit Power Tool. Color: Black, Condition: New. Listed at 9.99 USD. Electric screwdriver 1, screwdriver head 2, charging cable 1, manual 1. TypeElectric Screwdriver Drill Bits Set. Electric screwdriver weight: 171g. Motor material: high temperature copper core wire.