| Included Components | Dices |
|---|---|
| Number Of Pieces | 100 |
| Age Range Description | Adult |
| Manufacturer Maximum Age | 36.0 |
| Size | All information is detailed in the description |
| Item Shape | Hexahedron |
| Theme | Board Game, Themed Activity |
| Target Audience Keyword | Unisex Adult, Men, Women |
| Material | All information is detailed in the description |
| Item Condition | New |
| Style | Mini Small Transparent Purple dice Assorted 1/5" 5mm D6 |
| Department | Standard Game Dice |
| Formulation | Mini Small Transparent Purple dice Assorted 1/5" 5mm D6 |
| Color | All information is detailed in the description |
| Item Height | Mini Small Transparent Purple dice Assorted 1/5" 5mm D6 |
| Item Length | Mini Small Transparent Purple dice Assorted 1/5" 5mm D6 |
| Item Width | Mini Small Transparent Purple dice Assorted 1/5" 5mm D6 |
| Item Weight | All information is detailed in the description |
| Expiration Day | Depends from lot |
| Package Dimensions LxWxH | 3.15x2.36x0.39 Inches |
| Weight | 0.03 Pounds |
| Brand | Mini Small Transparent Purple dice |
Check the listing for details. Mini Small Transparent Purple dice Assorted 1/5" 5mm D6 Game Accessories. Color: All information is detailed in the description, Condition: New. Listed at 9.99 USD. 4-Material: made of ABS, these dice have a great look. 1-very small size ,size is 5mm 5mm 5mm, Approx. 5-Color: transparent purple.