| Cold drink capacity | 800ml |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Material | Stainless Steel |
| Net weight of the product | 1Kg |
| Brand | Unbranded |
| Type | Soy Milk Maker Machine |
| Hot drink capacity | 600ml |
| Voltage | 110 V |
| Model | HX-D01 |
| Heating power | 600W |
| Mixing power | 100W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Mini Soy Milk Maker Machine 800ml HX-D01 Brand New. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 25.00 USD. Mini Soy Milk Maker Machine 800ml. White color.