| Country of Origin | China |
|---|---|
| Items Included | 1 x Mini Split Line Cover 4" 7.5 Ft |
| MPN | 75022686 |
| Year Manufactured | 2024 |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 2.75 in |
| Features | Waterproof, Decorative, Durable, Flexible |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | Matte |
| Item Width | 4 in |
| Color | White |
| Material | PVC |
| Item Depth | 2.75 in |
| Brand | TAKTOPEAK |
| Type | Mini Split Cover Kit |
| Model | Mini Split Line Cover 4'' |
| Mounting Location | Wall |
| UPC | 750226867405 |
Check the listing for details. Mini Split Line Cover 4'' 7.5Ft Line Hide For Mini Split Air Conditioner Central. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 43.21 USD. Upgraded PVC & PP Material for Mini Split Line Set Hide: Our mini split cover line kit is made of upgraded PVC & PP with greater flexibility, more sturdy, not easy to break. 4 IN MINI Split Cover Kit for Outdoor & Indoor: This mini split line set cover is totally sized with 4" 7.5 feet, perfect for both outdoor and indoor AC pipes and tubes.