| Brand | Trademark |
|---|---|
| Product Weight (lb) | 7.4 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Manufacturer Warranty | 30 days |
| Product Height (in) | 3.5 in |
| Product Length (in) | 12.25 in |
| Product Width (in) | 20.25 in |
| UPC | 313092783721 |
Check the listing for details. Mini Table Top Pool Table. Condition: New. Listed at 29.38 USD. Includes 16 pool balls, 2 cues, 1 triangle, 1 brush and a chalk. Ideal at house parties or block parties. Product Height (in) 3.5 in. We're happy to help. We do not accept P.O. Boxes. Product Weight (lb) 7.4 lb.