| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Maximum Timer Setting | Unknown |
| Power Source | Electric |
| Door Style | Dropdown Door |
| Included Components | Baking tray, Oven rack, Crumb Recipe book |
| MPN | Unknown |
| Item Length | 8" and 3 1/2" and 6 1/2" |
| Unit Type | Unit |
| Control Type | Knob |
| Manufacturer Warranty | Expired |
| Item Height | 7.4" and 6" and 2" |
| Voltage | Unknown |
| Features | Shade setting and recipe book |
| Unit Quantity | 3 |
| Finish | Painted |
| Item Width | 7 3/4" and 8 1/2" and 5" |
| Special Feature | non_stick_coating |
| Model Name | Mini |
| Color | Aqua |
| Item model number | Unknown |
| Material | Plastic |
| Appliance Uses | Toast |
| Door Material Type | Plastic |
| California Prop 65 Warning | Unknown |
| Brand | MyMini |
| Type | Toaster Oven |
| Wattage 550 watts | Finish Type Painted |
| Power | Unknown |
| Item Weight | 3lbs 4oz, 1lb 5oz, 1lb 1oz |
Check the listing for details. Mini Toaster Oven Toaster & Waffle Maker Bundle Set Aqua Individual Portions. Color: Aqua, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 30.00 USD. Enjoy the convenience of a compact kitchen appliance with this Mini Toaster Oven, Toaster & Waffle Maker Bundle in a lovely aqua color. This multi-functional unit can toast, bake, and waffle your favorite dishes with ease.