| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Compatible Brand | unbranded |
| Type | Mini Tripod for DJI OSMO Pocket 3 & 2 |
| Item Height | 7.6x3.1cm/3x1.2in |
| Model | DJI Osmo Pocket |
| Maximum Height | 3.1 Centimeters |
| Material | Acrylic |
| Features | Compact, Lightweight, Portable |
| Head Type | Ball Heads |
| Item Length | 7.6x3.1cm/3x1.2in |
| To Fit | Camcorder, Camera |
| Item Width | 45g/1.59oz |
Check the listing for details. "Mini Tripod for DJI OSMO Pocket 3 & 2, Portable Stand Tabletop Mount... ". Condition: New. Listed at 12.99 USD. Lightweight & Portable: The pocket tripod is comfortable to hold and weighs 45g/1.59oz. Light and compact, does not take up too much space, and easy to carry. What You’ll Get: You will receive 1 piece of this mini tripod.