| Brand | SHANQIU |
|---|---|
| Compatible Brand | Universal |
| Voltage Compatibility | 12 V, 220 V, 120 V |
| Maximum Wattage | 180 W |
| Cooling | Passive Cooling |
| Maximum Power | Less than 100 W |
| Connectors | Mini-USB |
| Type | UPS |
| Features | Surge Protection |
| Color | Black |
| Country of Origin | China |
| Number of Outlets | 4 |
Check the listing for details. Mini UPS Battery Backup 10000mAh 37Wh 30W for Router Modem Security Camera. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 64.53 USD.